0
0
0
+38-095-526-32-46

Як правильно обрати та купити чоловічу футболку? GANK розкриває усі карти!

Як правильно обрати та купити чоловічу футболку? GANK розкриває усі карти!

Як правильно обрати та купити чоловічу футболку? GANK розкриває усі карти!

«Що складного у тому, щоб просто взяти та купити футболку?» — скажете ви.

Скоріше за все ви будете мати рацію, але ми не можемо залишити вас у цей момент!

На перший погляд, може здатися, що ви потрапили у звичайний інтернет-магазин одягу. 

І знову в яблучко! 

Та GANK позиціонує себе не просто як український бренд. 


Ми ваш щирий друг, який завжди говорить правду, ми ваш порадник, який зі сторони підбере те, у чому вам краще та ваш власний стиліст. Це робить нас висококваліфікованими професіоналами своєї справи, а вас — щасливим клієнтом!


В асортименті нашого сайту можна знайти й купити футболки з принтами, або однотонні футболки. Вони всі різні: за кольорами, складом тканин, також відрізняються виробниками. Та їх об'єднують важливі компоненти: співвідношення ціни/високої якості, брутальний стиль, великий розмірний ряд.


Розберемо по пунктах :)

Футболки з малюнками широкого спектра:

  •    Відображення інтересів, або характеристик власника
  •    Сюрреалістичні зображення  
  •    Патріотичні мотиви 
  •    Історичні моменти
  •    Відомі кінострічки
  •    Тваринний світ 
  •    Вигадані істоти
  •    Комікси

Та безліч інших.


Базові футболки практичних та універсальних відтінків: чорний, сірий, білий, оливковий, синій, темно-сірий, хакі, темно-синій та інші.


Футболка з бавовни — використовуються натуральні матеріали, м'які та приємні до тіла. Вони не вимогливі у догляді, але деяких ритуалів треба притримуватися. Вироби з натуральної бавовни добре переносять прання навіть при високих температурах, правильно оброблений матеріал не сідає та не втрачає міцності. Важливе правило, яке слід застосовувати при пранні бавовняних речей: не прати їх занадто сильними йконцентрованими порошками. Такий метод варто використовувати тільки для речей білого кольору, позбавлених будь-якого декору, кольорові речі від такого прання можуть полиняти.


Комбіновані футболки із 95% коттона та 5% еластана — такі вироби відмінно тягнуться, що дає змогу ідеально сісти по фігурі та підкреслити переваги статури. Матеріал повністю гіпоалергенний. Якщо присутні принти, рекомендуємо прання при 30℃ в делікатному режимі з використанням не агресивних засобів, звісно без відбілювання. При такому догляді футболка не втратить початковий зовнішній вигляд, а малюнок виглядатиме як новий ще довго!


Не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями, ми з радістю допоможемо і зробимо ваш шопінг легким!

Reviews: