0
0
0
+38-095-526-32-46

Рюкзаки

Цей товар скінчився
0
Рюкзак-планшет середнього розміру, місткий і стильний виріб для нетбука і документів А4. Закривається на застібку, що регулюється по висоті 2ма заклепками. Рюкзак має стильний вигляд у форматі smart casual, що чудово підійде як для легких прогул..
695.00грн.
Передзамовлення
Цей товар скінчився
0
Зручний і стильний повсякденний рюкзак. Два асиметричні кармани спереду створюють ефект пілотажності. Для тих, хто віддає перевагу оригінальним, і водночас, практичним речам. Виконаний з міцної еко-шкіри високої якості.Розмір: 38х25х11 см..
760.00грн.
Передзамовлення
Цей товар скінчився
0
Сучасний міський рюкзак, що додасть індивідуального стилю і легкості у ваш щоденний ритм. Згортається і застібається на фастекс, ремінець декорований трьома заклепками. Висота регулюється за необхідності. Додаткові розділені кармани на передній стінц..
645.00грн.
Передзамовлення
Цей товар скінчився
0
Міський рюкзак у діловому стилі має об’ємне основне відділення, накладний карман спереду і додатковий всередині. Верхній клапан закривається на магнітах, а основне відділення на змійці. Збоку хлястик замка кріпиться на кнопку для естетичног..
825.00грн.
Передзамовлення
Цей товар скінчився
0
Універсальний рюкзак для документів А4, ноутбука і повсякденного користування. Спереду один карман на змійці, декорований 4 заклепками по периметру. Всередині є додатковий карман для дрібниць.Однаково гарно виглядатиме як на жіночих, так і на чоловіч..
775.00грн.
Передзамовлення
Цей товар скінчився
0
Міський рюкзак з чіткою лаконічною геометрією для речей першої необхідності.Основне відділення закривається на змійці. Верхні кути можна загинати, що дасть змогу змінювати дизайн виробу.Один карман на передній стінці та один в основному відділенні.Ро..
675.00грн.
Передзамовлення