0
0
0
+38-095-526-32-46

Футболка Brotherhood

Хіт продажів
Футболка Brotherhood
Відгуки:
(0)
  • Виробники ҐWear
  • Код товару: 1392-
  • Наявність: В наявності
695.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: Футболка з принтом
Склад: Cotton 95% Elastane 5%
Сезон: Літо
Доступні варіанти
Оплата

Приймаємо оплату онлайн

Доставка

В той же день при замовленні до 15:00

Дисконт

Лояльна система знижок

Купити футболку з малюнком Brotherhood чорного кольору потрібно на кожен день, щоб почувати себе комфортно та стильно.На футболці в головній ролі зображений Тарас Шевченко в сучасній інтерпретації, а на його майці розміщений крутий доречний напис: «ЦАР ПНХ».

Для нас футболки — це не просто одна з речей гардеробу, адже оригінальний вибір принтів у нашому магазині роблять цей елемент наповнений сенсом і глибоким задумом, який безперечно підкреслює індивідуальність власника та особливий підхід до формування свого look’а.

А чи знали Ви, що Шевченко був членом радикальної української політичної організації? Кирило-Мефодіївське братство українська таємна політична організація, яка існувала в Києві протягом грудня 1845 – березня 1847 рр. Ініціаторами створення були В. Білозерський, М. Гулак, М. Костомаров, П. Куліш, О. Маркевич. Членами братства були Г. Андрузький, О. Навротський, Д. Пильчиков, І. Посяда, М. Савич, О. Тулуб. У квітні 1846 р. до братства вступив Т. Шевченко. Програмні положення Кирило-Мефодіївського братства базувались на ідеях українського національного відродження. Члени братства бачили вирішення цього завдання у знищенні царизму, скасуванні кріпосного права та станів; встановлення демократичних прав і свобод для громадян; зрівняння у правах всіх слов'янських народів щодо їх національної мови, культури та освіти. Кирило-мефодіївці, єднаючись на основі спільних політичних поглядів, бачили різні шляхи втілення їх у життя — від ліберально-поміркованого реформізму (М. Костомаров, В. Білозерський, П. Куліш) — до революційних методів боротьби (Т. Шевченко, М. Гулак, Г. Андрузький). Члени братства вели активну громадсько-політичну діяльність: розповсюджували програмні документи, прокламації, твори Т. Шевченка; займалися науковою роботою, виступали з лекціями в навчальних закладах Києва, піклувалися про розвиток народної освіти, збирали кошти на відкриття народних шкіл, написання і видання нових книг (зокрема, П. Куліш підготував перший підручник з історії України «Повість про український народ», виданий 1846 р.). У березні 1847 р. за доносом провокатора О. Петрова діяльність братства була викрита, а його члени заарештовані. Найтяжче було покарано Т. Шевченка, якого віддали у солдати Окремого Оренбурзького корпусу з забороною писати і малювати. (Текст подано скорочено за матеріалами УІНП).

Характеристики
Тип Футболка з принтом
Склад Cotton 95% Elastane 5%
Сезон Літо
Зовнішній матеріал Cotton 95% Elastane 5%
Стать Унісекс
Країна виробництва Україна
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Таблиця розмірів