0
0
0
+38-095-526-32-46

Футболка Галицьке товариство спортове

Відгуки:
(0)
  • Виробники ҐWear
  • Код товару: 1410-
  • Наявність: В наявності
495.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: Футболка з принтом
Склад: Cotton 95% Elastane 5%
Сезон: Літо
Доступні варіанти
Оплата

Приймаємо оплату онлайн

Доставка

В той же день при замовленні до 12:00

Гарантії

100% гарантія якості на всі товари в магазині

Батярська тематика від ТМ "Гвер"

Дизайн футболки присвячено зародженню спорту в Галичині. Найбільш значущим ініціатором цих процесів був Іван Боберський. В дизайні, в жартівливій формі, поєднано спортивну та батярську тематики. "Нема бальОна-буцай фраЄра" з галицької батярської говірки Гвари можна перекласти "Нема м'яча - копай мудака (фраєр на Гварі це "мудак") "

Фізична культура в Західній Україні, яку було поділено між декількома державами: Австро-Угорська імперія, Польща, Румунія, порівняно із землями Східної України розвивалась активно, адже тут склалися більш сприятливі умови для розвитку спортивно-гімнастичного руху, у зв'язку з тим, що в підросійській Східній Україні була більш сильна централізована російська влада.

Кінець ХІХ-початок ХХ століття в Західній Україні ознаменувався піднесенням національно-культурного життя серед українців.

Однією із особливостей цього процесу було те, що важливою складовою культурного, національного й політичного життя став спортивно-гімнастичний рух.

Він структурно включав сокільські, січові (пізніше лугові), пластові організації та спортивні товариства. Розвиваючись самостійно, але об'єднуючись довкола української державницької ідеї, ці товариства складали з одного боку потужний спортивно-гімнастичний рух, а з іншого – були стрижнем національно-виховного процесу.

Характерною рисою спортивно-гімнастичних товариств Західної України була їх заполітизація та чітка націоналістична позиція. Тут спортивні організації утворювалися за національною ознакою: польські, угорські, румунські, українські. Так, наприклад, у Львові існував одночасно польський та український “Сокіл”. То був час, коли спорт був осередком національної ідентифікації, а не розсадником ватноголових усіків і ломаченків

Характеристики
Тип Футболка з принтом
Склад Cotton 95% Elastane 5%
Сезон Літо
Зовнішній матеріал Cotton 95% Elastane 5%
Стать Унісекс
Країна виробництва Україна
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Таблиця розмірів